Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

1000 Aniołów o wschodzie słońca 2024 wydarzenie charytatywne Morza Aniołów

1 czerwca @ 04:17

1000 Aniołów o wschodzie słońca 2024 wydarzenie charytatywne Morza Aniołów

1000 Aniołów o wschodzie słońca to wydarzenie charytatywne społeczności Morze Aniołów. Społeczność Morza Aniołów zaprasza do wspólnego charytatywnego wejścia do morza o godz. 4.17, o wschodzie słońca 1 czerwca 2024 w Dzień Dziecka, w Sopocie by wesprzeć funkcjonowanie Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom. Spotykamy się przy wejściu nr 28 (od ul. Traugutta Sopot).

Morze Aniołów 2024 – kilkaset osób na brzegu Morza Bałtyckiego w Sopocie plus drugie tyle na całym świecie od 5 lat łączy się tego dnia w intencji pokoju i wolności.

Jeżeli nie możesz być z nami tego dnia w Sopocie, zapraszamy Cię do wejścia do wody w swojej okolicy. Razem w Morzu Aniołów, spotykamy się o wschodzie słońca będąc w różnych miejscach na świecie. Do wejścia z intencją wybierz morze, jezioro, rzekę lub po prostu wannę, najlepiej z widokiem na słońce. Naszym połączeniem będzie woda i wschód. Wydarzenie jest w całości imprezą charytatywną. Możesz zaprosić lub zainspirować inne osoby i zorganizować wspólne wejście do wody w swojej przestrzeni.

Jeżeli nie masz możliwości wejścia do wody możesz dołączyć łącząc się z nami intencją pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca.

Morza Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi. To społeczność, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca. Inspiruje do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne.

Inspiruje do pomagania bo „Nigdy nie wiesz kto dla Ciebie stanie się Aniołem a dla kogo staniesz się nim Ty.”

Pamiętaj aby dołączyć do akcji 1000 Aniołów o wschodzie słońca 2024 – V edycja, musisz zarejestrować się poprzez kliknięcie zapisz się oraz po wyborze pakietu dokonać płatności. Na liście startowej, po nadaniu numeru (prosimy o cierpliwość, numery nadawane są raz na dobę) przy Twoim imieniu i nazwisku pojawi się numer anielski do pobrania. Będzie nam niezmiernie miło jak zechcesz go udostępnić na swoich mediach społecznościowych, inspirując swoich znajomych i rodziny do dołączenia.

Jesteś Aniołem !

Do zobaczenia na plaży w Sopocie

Miejsce wydarzenia

Wejście na plażę nr 28
Romualda Traugutta 8
Sopot,Poland