Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

45-lecie zespołu Bajm Ergo Arena Sopot/Gdańsk

6 kwietnia @ 18:30

45-lecie zespołu Bajm Ergo Arena Sopot/Gdańsk

Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa czyli 45-lecie zespołu BAJM – to będzie trasa roku 2024! Szykuje się totalne szaleństwo!

Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki. Usłyszycie „ejtisowe” przeboje, rockowe hity lat 90-tych i romantyczne ballady, które wszyscy znamy i uwielbiamy. A nie ma nic bardziej porywającego jak przeboje śpiewane przez tysiące gardeł na największych arenach w Polsce. Wyobrażacie sobie te porażającą siłę?

„Co mi Panie dasz” czy „Józek nie daruje Ci tej nocy” to już hymny naszych czasów! A Bajm to nie tylko muzyka, to przede wszystkim spektakl z fantastyczną oprawa wizualną, która przeniesie Was do świata emocji i zabawy na ponad dwie godziny.

Brzmienie Bajmu i produkcja to zasługa współzałożyciela i twórcy sukcesu Bajmu, Andrzeja Pietrasa. A energia zespołu sprawi, że wstaniecie z miejsc i od pierwszych dźwięków wszyscy razem zaśpiewamy: JESTEŚ STEEEREM BIAŁYM ŻOŁNIERZEM… !!!

Bilety do Ergo Areny na jubileuszową trasę koncertową już w sprzedaży tutaj

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland