Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akademia Pana Kleksa na żywo w Ergo Arenie

13 kwietnia @ 17:00

Akademia Pana Kleksa na żywo w Ergo Arenie

Bajkowy i porywający multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości – oto Akademia Pana Kleksa na żywo! Jego Muzyczna Szkoła Wyobraźni pełna magicznych atrakcji dla całej rodziny zagości w ERGO ARENIE 13 kwietnia 2024.

„Witajcie w naszej bajce!” – rodzice doskonale pamiętają to powitanie i piosenkę z „Akademii Pana Kleksa”, a już wkrótce i oni, i ich dzieci przeżyją własną, bajkową przygodę w nowy, niesamowity sposób. Kilka tygodni po tym, jak do polskich kin wejdzie najnowszy film na motywach popularnej książki Jana Brzechwy, jej bohaterowie ruszą w spektakularną trasę po największych halach widowiskowych w kraju, by zabrać wszystkich uczestników w ekscytującą podróż do krainy kreatywności i wyobraźni. Tym razem na żywo!

Koncertowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii, to duża porcja zabawy i edukacji dla całej rodziny, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach zwłaszcza dziecięcej wyobraźni, zrealizowana w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach formule. Razem z fantastycznymi bohaterami, którzy pojawią się w siedmiu polskich miastach, uczestnicy koncertów przeżyją niezapomnianą przygodę, która poza rozrywką na najwyższym poziomie, dostarczy im również okazji do rozwijania własnych umiejętności oraz nauki tolerancji i otwartości na świat.

Trasa Akademia Pana Kleksa na żywo – Muzyczna Szkoła Wyobraźni to mnóstwo wizualnych i muzycznych niespodzianek. Z ich pomocą, świat znany z książki czy najnowszej, filmowej odsłony „Akademii Pana Kleksa”, stanie się na wyciągnięcie ręki. To piękne wydarzenie w ERGO ARENIE zaplanowano na 13 kwietnia 2024.

Dodatkowe informacje na temat trasy można znaleźć na stronie: www.kleksnazywo.pl

Zobacz zwiastun filmu “Akademia Pana Kleksa”: https://youtu.be/W8t8Awg18oQ?si=stUT_7n-X2Ine7K-

Zobacz teledysk sanah “Jestem Twoją Bajką” z filmu “Akademia Pana Kleksa”: https://www.youtube.com/watch?v=GGiJstIgkq4

Bilety

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland