Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BOTO JAZZ JAM SESSION – Michał Gos & Piotr Pawlak

2 maja @ 21:00

Seria wydarzeń Seria wydarzeń: (Zobacz wszystkie)
BOTO JAZZ JAM SESSION - Michał Gos & Piotr Pawlak

BOTO JAZZ  to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji. Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

W tym tygodniu gospodarzem będzie perkusista Michał Gos, który zaprosił do wspólnego muzykowania Piotra Pawlaka.

Michał Gos prezentuje własny i bardzo wszechstronny styl gry na perkusji. W roku 2004 prezentował się w autorskim projekcie na festiwalu Warszawska Jesień.

Ma na swoim koncie współprace z takimi muzykami jak: Tomasz Gwinciński, Andrzej Izdebski, Peter Kowald, Assiff Tsahar, Jacek Majewski, Zdzisław Piernik, Piotr Pawlak, Mikołaj Trzaska, Ryszard Tymon Tymański, Olgierd Walicki i inni oraz koncerty na wielu liczących się imprezach w kraju (także na festiwalach, m.in. Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock) i zagranicą (Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP w Petersburgu, Art Genda w Sztokholmie).

 

Piotr Pawlak polski gitarzysta i producent związany z trójmiejską sceną muzyczną.

 

***
Bilety: 25 zł przedsprzedaż, w dniu koncertu 30 zł : https://stage24.pl/events/michal-gos-piotr-pawlak-teatr-boto-2506

Partnerzy: trojmiasto.pl

Miejsce wydarzenia

Teatr BOTO
Bohaterów Monte Cassino 54B
Sopot,Poland
Phone
668 426 664