Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Carvibes & coffee „U Pana Boga w Ogródku” w Sopocie

4 maja @ 11:00 - 13:00

Carvibes & coffee "U Pana Boga w Ogródku" w Sopocie
Carvibes & coffee wraz z restauracją „U Pana Boga W Ogródku” i Stowarzyszeniem Filmowców Polskich zaprasza do samego serca Sopotu na pyszną kawę, bufet oraz oczywiście specjalnie wyselekcjonowane samochody! Po raz pierwszy organizujemy wydarzenie typu Cars & Coffee w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Polsce!
🏁 Event jest darmowy zarówno dla uczestników jak i publiczności! Restauracja przygotowała dla Was specjalnie dobrane menu! Zadbaliśmy o każdy szczegół, chcemy żebyście spędzili z nami ten czas jak najlepiej! Prosimy o zabranie ze sobą dobrej pogody i szerokich uśmiechów na twarzy! 😎
🏎️ Na wydarzeniu obowiązuje selekcja. Wszystkich właścicieli wyjątkowych samochodów w szczególności sportowych, luksusowych, klasycznych i projektów zapraszamy do zgłoszeń przez formularz:
➡️ https://forms.gle/YoRXe7ro5QopAsmd6
📍 MIEJSCE Wydarzenia:
Restauracja U Pana Boga w ogródku, Sopot; Powstańców Warszawy 80
⏰ TERMIN Wydarzenia:
4 maja 2024; godz. 11:00-13:00
🅿️ Parkingi dla gości: Najbliżej znajdują się przy głównej drodze prowadzącej do restauracji. Uwaga, opłaty za parking pobierane są zgodnie z taryfikatorami miasta Sopot.
🤔 Dla niezdecydowanych osób posiadających bardzo wyjątkowy pojazd informujemy, że jest cień szansy na wjazd w dniu wydarzenia lecz niczego zagwarantować nie możemy!
📣 Na wydarzeniu obowiązuje pełna kultura osobista oraz regulamin, który będzie dostępny do wglądu w dniu wydarzenia. Wjeżdżając/wchodząc na teren obiektu – akceptujesz regulamin.
⚠️ MEDIA ORAZ SPONSORING ⚠️
W celu uzyskania akredytacji medialnej lub propozycji sponsorowania prosimy o wysyłanie maila o tytule: „AKREDYTACJA/SPONSORING CARVIBES”. W treści prosimy o podanie swoich social media (Fanpage, Instagram) lub kontakt z nami w celu uzyskania oferty sponsorskiej. Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy mail do 25 kwietnia 2024.
📩 carvibesmedia@gmail.com
Aby być na bieżąco zapraszamy na nasze social media:
Instagram📲https://www.instagram.com/carvibes___/
FB 📲https://www.facebook.com/CarVibes1
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji 📩
Dziękujemy za Wasze wsparcie! ❤
Carvibes – Good Vibes❗️🤙
Stay Tuned❗️🔥

Organizator

U Pana Boga w Ogródku
Phone
+48 667 266 377

Miejsce wydarzenia

U Pana Boga w Ogródku
Powstańców Warszawy 80
Sopot,Poland
Phone
+48 667 266 377