Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CAVALIADA Sopot 2024 Ergo Arena Sopot Gdańsk

1 lutego - 4 lutego

CAVALIADA Sopot 2024 Ergo Arena Sopot Gdańsk

CAVALIADA Sopot to trzecia lokalizacja w ramach cyklu CAVALIADA Tour 2023/2024!

ERGO ARENA po raz trzeci wypełni się miłośnikami jeździectwa, już w pierwszej edycji wydarzenie przyciągnęło ogromną ilość zwiedzających! Co tak bardzo przyciąga kibiców? CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w naszym kraju, rozbudowana formuła skupia w jednym miejscu i jednym czasie topowych zawodników konkurencji skoki przez przeszkody, wkkw, ujeżdżenia oraz powożenia.

Program wypełniają zarówno emocje sportowe na najwyższym światowym poziomie jak również bloki pokazowe i widowiskowe konkursy specjalne.

CAVALIADA to również największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, gdzie każdy miłośnik jeździectwa znajdzie coś dla siebie.

Wydarzenie kierowane jest zarówno do miłośników koni i jeździectwa, jak również dla rodzin z dziećmi, emocji zdecydowanie wystarczy dla każdego! Zachęcamy do obejrzenia video posumowania z zeszłorocznej edycji.

Szczegółowe informacje i aktualności znajdą państwo na stronie wydarzenia www.sopot.cavaliada.pl

Program: https://sopot.cavaliada.pl/pl/kibice/program/program-wydarzenia-cavaliada-sopot-2024/

W Ergo Arenie czekają na Was – Sport na najwyższym poziomie, ekscytujące Pokazy i Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.

Dla najmłodszych przygotujemy strefę Hobby Horse w ramach rozgrywek CAVALIADA Hobby Horse Tour!

KARNET dla uczniów – to bilet specjalny o obniżonej cenie dla dzieci i młodzieży uczących się w szkole (z ważną legitymacją szkolną). Karnet obowiązuje przez 4 dni wydarzenia, podczas pierwszego dnia bilet wymieniany jest na winylową opaskę, z którą można dowolnie wchodzić i wychodzić przez wszystkie dni.

BILETY jednodniowe – bilet wymieniany na opaskę podczas pierwszego wejścia. Opaska upoważnia do wchodzenia i wychodzenia na teren wydarzenia w dniu obowiązywania opaski. Dzieci do 3 roku życia wstęp bezpłatny, powyżej 3 roku życia wymagany jest pełnopłatny bilet.

BILET VIP – to bilet dla bardziej wymagających fanów CAVALIADY. W ramach Biletu VIP oferujemy recepcję VIP, wstęp do specjalnej Strefy VIP z kateringiem oraz wstęp na trybunę VIP. Każdy gość VIP otrzymuję opaskę na rękę, z którą można dowolnie wchodzić i wychodzić w ciągu dnia.

W sprzedaży znajdą również Państwo bilety VIP umożliwiające skorzystanie z wygodnej przestrzeni cateringowo-wypoczynkowej, w której goście mają możliwość odpoczynku w przerwach od konkursów.
Otwarta konfiguracja, wygodne kanapy, możliwość rozmowy przy kawie pozwalają uczestnikom nie tylko na chwilę relaksu, ale również dobrą zabawę.
Strefa połączona jest z trybuną VIP, gdzie można oglądać zmagania sportowe.

Wszystkim klientom VIP zapewnione zostają dedykowane recepcje oraz szatnie, a także wyżywienie w postaci przekąsek i dania szefa kuchni.

Bilety kupicie na www.tobilet.pl

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland