Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Disney Księżniczki Koncert ODWOŁANE

31 grudnia, 2023 @ 12:00 - 20:00

Disney Księżniczki Koncert Ergo Arena Sopot Gdańsk

KONCERTY PRZEŁOŻONE NA JESIEŃ!

Disney Księżniczki Koncert to najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya na żywo. Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce.
Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.
Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.
Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.
Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.
Dwa koncerty w Ergo Arenie jednego dnia:
NIEDZIELA, 31 GRUDNIA 2023 godz. 12:00 – 15:00
NIEDZIELA, 31 GRUDNIA 2023 godz. 17:00 – 20:00
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com, w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik.
Najczęściej zadawane pytania :
disneyksiezniczkikoncert.pl/faq
Organizator:
Follow The Step

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland
+ Google Map