Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Doda – widowisko Aquaria Tour dopłynie do ERGO ARENY

27 stycznia @ 20:00

Doda Aquaria Tour Ergo Arena Gdańsk

Doda rozpala serca fanów! Jej multimedialne widowisko Aquaria Tour 27 stycznia dopłynie do ERGO ARENY na pograniczu Gdańska i Sopotu – kolejnej, po Krakowie i Łodzi, przystani na trasie.

Trzy wielkie hale w Polsce i trzy spektakularne występy – to spełnienie marzeń wielu polskich artystów. Doda udowadnia, że należy do elity.

Bilety na wszystkie koncerty artystki dostępne są na www.biletserwis.pl.

Daty i miejsca, które każdy fan Dody musi zaznaczyć w kalendarzu są trzy: 6 stycznia – TAURON Arena Kraków, 20 stycznia – Atlas Arena w Łodzi oraz 27 stycznia – ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu.  W tych dniach publiczność będzie miała okazję zanurzyć się w magiczny świat „Aquarii” – albumu, który zdobył serca fanów oraz pośpiewać razem z artystką jej starsze przeboje. To będą trzy największe hale w Polsce i trzy fantastyczne, multimedialne widowiska koncertowe. Tym samym Doda dołącza do wąskiej elity polskich artystów, którzy mogą się pochwalić wypełnionymi arenami, bo że tak się stanie – nikt nie wątpi!

To wydarzenie to nie tylko koncert muzyczny. To spotkanie z gwiazdą, która nie boi się eksperymentować i zaskakiwać, kreując niepowtarzalne widowisko przykuwające uwagę od pierwszych dźwięków. Kulisy jego powstawania można było śledzić w programie „Doda. Dream show” na antenie Polsatu. Później artystka wystąpiła w studiu telewizyjnym, a już w styczniu wyruszy w trasę.

Doda obiecuje energię, świetną zabawę i muzyczną podróż. Wokalistka zabierze swoich fanów w świat czterech żywiołów i w głębiny jej umysłu. To pierwszy w Polsce tego typu multimedialny show. Magiczna scenografia, dynamiczna choreografia i charyzma artystki sprawią, że publiczność doświadczy wszystkich żywiołów każdym zmysłem! Wizualno-taneczne widowisko wprawi w osłupienie.

Tak bogatej produkcji nie miał dotąd żaden polski artysta. Na tym koncercie Doda wyjdzie z muszli, zniknie w zapadni sceny, zatańczy sama i z formacją, uniesie się w powietrze, a do tego w trakcie jej występu padać będzie prawdziwy deszcz! Artystka kilka razy zmieni kostiumy. Feeria kolorów i dźwięków, niebanalne wizualizacje i wideoklipy wyświetlane w tle sceny – całość zrobi ogromne wrażenie.

Doda przygotowała specjalnie dla swoich wiernych fanów niesamowite widowisko. Już je widziałem i potwierdzam, że to show godny międzynarodowej gwiazdy. W trakcie jej występu emocje z pewnością sięgną zenitu. Artystka zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty oraz nieśmiertelne hity, które podbiły serca fanów na przestrzeni lat. Jestem pewien, że energia, którą Doda przekaże fanom w Krakowie i Łodzi oraz przywiezie na Pomorze uczyni te wieczory niezapomnianymi! – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncerty Dody 6, 20 i 27 stycznia.

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Godzina:
20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Prestige MJM

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland