Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dźwiękowe Duchy Goyki – koncert Romana Wróblewskiego

22 marca @ 18:00

Dźwiękowe Duchy Goyki - koncert Romana Wróblewskiego
„Dźwiękowe Duchy Goyki” – jak mogą zabrzmieć skrzypiące drzwi XIX wiecznej willi połączone z muzyką klasyczną? Jakie dźwięki kryje w sobie Goyki 3 Art Inkubator i czy mogą one współgrać z utworami Liszta?
Zapraszamy na wyjątkowy i unikalny koncert. Zapętlone odgłosy parku, domu, przejeżdżających pociągów SKM i wiele innych zostanie połączonych w mozaikę współbrzmień, przenikających się nawzajem.
Roman Wróblewski zagra na samplerze analogowym, pianinie cyfrowym oraz instalacji dźwiękowej wykorzystującej na żywo dźwięki parku znajdującego się obok Goyki 3 Art Inkubatora.
Roman Wróblewski – trójmiejski pianista, kompozytor, od blisko 20 lat zaangażowany w wiele projektów muzycznych o różnorodnej stylistyce. W kwietniu 2021 roku wydał swój debiutancki album z muzyką fortepianową pt: „3:47 AM”. Nagrał lub współtworzył 10 albumów studyjnych.
Koncertował w Europie (m.in. Portugalia, Dania, Szwecja, Francja, Estonia), Azji oraz na wielu festiwalach w Polsce m.in. Open’er Festiwal w Gdyni, Przystanek Woodstock, Sea You Music Showcase Festiwal, Festiwal Dwa Brzegi oraz Spokój Festiwal. Jest kompozytorem muzyki filmowej do kilku filmów. Z filmem „Rozkołys” zakwalifikował się do konkursu głównego na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2021 roku oraz wygrał Festiwal Filmowy w Sopocie 2022 w kategorii najlepszy film dokumentalny.

Szczegóły

Data:
22 marca
Godzina:
18:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Art Inkubator
Phone
+48 726 890 224
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Art Inkubator
ul. Goyki 3
Sopot,pomorskiePoland
Phone
+48 726 890 224