Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Seria wydarzeń Seria wydarzeń: Filmowy Mikrokosmos

Filmowy mikrokosmos w Sopotece – W labiryncie perspektyw

25 kwietnia @ 17:30

Filmowy mikrokosmos w Sopotece - W labiryncie perspektyw
Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Filmowy mikrokosmos: Małe światy na dużym ekranie”. W kwietniu zgłębimy różnorodność ludzkich (i nie-ludzkich) perspektyw, gubiąc się w labiryntach, na rozdrożach i w przepastnych przestrzeniach kosmosu.
Kręte ścieżki narracji trzech prezentowanych na spotkaniu krótkich metraży poprowadzą nas ku głębszemu zrozumieniu złożoności ludzkiej natury oraz relacji jaka łączy człowieka i otaczającą go rzeczywistość.
Żeby napić się z nami kawy, herbaty i podyskutować w otwartym na interpretacje gronie zapraszamy już 25 kwietnia na 17:30 do Sopoteki.
Spotkanie poprowadzi nasza bibliotekarka, Kamila Chmara, absolwentka filologii polskiej oraz wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej. Na co dzień pracuje w sopockiej mediatece, w której propaguje równość wszystkich form artystycznego wyrazu. Wszędzie doszukuje się drugiego dna i głęboko wierzy, że każde zetknięcie z kulturą może nas czegoś nauczyć – czy to o świecie, czy o sobie samych. Z tego względu wolne chwile poświęca zarówno na oglądanie Marvela, pisywanie własnej prozy poetyckiej, granie we wszelkiej maści gry, jak i na obserwowanie nocnego nieba.

Miejsce wydarzenia

Sopoteka
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot,Poland
Phone
500 663 485