Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Seria wydarzeń Seria wydarzeń: #Goyki3Lab

Goyki3Lab – Grantoza, tabelki czy święte grale? Jak realnie mierzyć kulturę?

25 stycznia @ 18:00

Grantoza, tabelki czy święte grale? Jak realnie mierzyć kulturę?
Gośćmi i gościniami dziesiątej debaty z cyklu #Goyki3Lab będą: Helena Postawka-Lech, dr Marcin Poprawski. Prowadzenie: Grzegorz Jędrek.
Zapraszamy do uczestnictwa offline na #Goyki3. Debatę przetłumaczy na PJM Beata Baranowska, a całość nagramy i opublikujemy w formie video i podcastu.
W ramach #Goyki3Lab łączymy artystów, przedstawicieli instytucji kultury, naukowców oraz przedsiębiorców w kreatywne grupy. W jednej hybrydowej przestrzeni skupiamy przedstawicieli różnych podmiotów należących do sektora kultury, aby docelowo stać się platformą współpracy, wymiany doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań sposobów realizacji projektów, w tym międzysektorowych.
Pierwsza debata poświęcona była #KulturaWCzasachPandemii. Druga – „Roli kultury w strategiach rozwoju miast”. Trzecia – „o statusie artysty w Polsce”. Czwarta – „Ekosystem zrównoważonego rozwoju instytucji kultury”. Piątą nazwałyśmy „(Po)granicze kultury. Gdzie tworzy się kultura?” Szóstą – „(Za)granicą kultury”. Siódmą – „Czy zielony internet jest możliwy?”. Ósma – „O niewidocznych kobietach w kulturze”. Dziewiąta – „Jak zbudować nową opowieść o Sopocie?”
Koncepcja i koordynacja cyklu #Goyki3Lab: Marta Szadowiak

Szczegóły

Data:
25 stycznia
Godzina:
18:00
Seria:
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Art Inkubator
Phone
+48 726 890 224
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Art Inkubator
ul. Goyki 3
Sopot,pomorskiePoland
Phone
+48 726 890 224