Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KIDS STATION – concert&fun Ergo Arena Sopot/Gdańsk

2 grudnia, 2023 @ 12:00

KIDS STATION – concert&fun

KIDS STATION to wspaniałe wydarzenie dla Was kochane dzieci. Tak, tak! I dla Was też, drodzy rodzice.

O godzinie 12:00 rozpocznie się na żywo Koncert muzyki filmowej najpiękniejszych bajek i filmów, następnie zapraszamy na cały dzień do Wielkiej Sali Zabaw i fantastycznych aktywności przygotowanych specjalnie dla Was!

Już 2 grudnia do ERGO ARENA w Gdańsku przybędzie pociąg pełen atrakcji !!!

Na jakich stacjach się zatrzyma? Jakie wiezie atrakcje? Zobaczcie sami!

Pierwsza stacja: Muzyczna Kraina

Zobaczycie i posłuchacie koncertu prawdziwej, wielkiej orkiestry symfonicznej! Blisko sto osób stworzy dla Was muzyczno-filmowe widowisko. Gwiazdy zaprezentują utwory z najpiękniejszych bajek Disneya, DreamWorks, Warner Bros czy Universal. Będzie pięknie i kolorowo!!!

Druga stacja: Naprawdę Wielki Plac Zabaw

Dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, labirynt i dżungla. Gry planszowe XXL z figurami tak dużymi jak w prawdziwych Szachach Czarodziejów! Kącik gamingowy i wiele innych. Przekonacie się, że nie będziecie chcieli stąd wychodzić. Ha, Ha!

Trzecia stacja: Zrób to sam

Lubicie majsterkować? Mamy dla Was warsztaty szycia lalek i fabrykę miśków! Uszyj razem z rodzicami swoją najpiękniejszą przytulankę! Będą też zajęcia z rysowania i tworzenia własnej biżuterii. A co jeszcze będzie? Będzie kurs pierwszej pomocy! Może kiedyś Ty też będziesz ratownikiem lub ratowniczką i kogoś uratujesz?

Czwarta stacja: Warsztaty dla Rodziców

Kiedy Wy będziecie się bawić, dla Waszych rodziców też coś przygotujemy. Zaprosimy rodziców na warsztaty „Kuchnia dla malucha”, na których dowiedzą się jak przygotowywać smaczne i zbilansowane posiłki dla dzieci. Spotkają się z dietetykami, którym będą mogli zadać mnóstwo trudnych pytań! A jak się już zmęczą gotowaniem i zadawaniem pytań to zaprosimy ich na naukę technik odstresowujących dla całej rodziny. Odpoczniecie sobie chociaż przez chwilkę. Ufff…

Piąta stacja: Aleja Gwiazd

Zaprosiliśmy gości, których znacie Wy, drogie dzieci oraz Wy, drodzy rodzice. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie. A może nawet nagrać TikToka? To jest coś! Prawda?

Szósta stacja: Wioska Świętego Mikołaja

Warto pomóc Mikołajowi. Zobaczcie co w świątecznej wiosce przygotowują elfy na mikołajkowe prezenty. Może im coś podpowiecie albo przekażecie list?

Siódma stacja: Przystanek Talent

Umiesz śpiewać, umiesz tańczyć, umiesz czarować? A może masz jeszcze jakiś talent? Dajemy Ci scenę do dyspozycji! Możesz wystąpić sam lub ze znajomymi. Pokaż co potrafisz! Każdy występujący dostanie prezent w postaci nagrania swojego występu.

Czekać będzie jeszcze mnóstwo niespodzianek!!!

Czy już cieszysz się na przyjazd naszego pociągu?

Bilety tutaj

Szczegóły

Data:
2 grudnia, 2023
Godzina:
12:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland
+ Google Map