Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kwalifikacje do MŚ 2025 w piłce ręcznej w Ergo Arenie

9 maja @ 18:00

Kwalifikacje do MŚ 2025 w piłce ręcznej w Ergo Arenie

Kwalifikacje do MŚ 2025 już 9 maja 2024 w Ergo Arenie  – reprezentacja Polski pod wodzą Marcina Lijewskiego rozegra mecz, którego stawką będzie awans na przyszłoroczne mistrzostwa świata. Bilety trafiły właśnie do sprzedaży.

Polacy w gdańskiej ERGO ARENIE podejmą zwycięzcę dwumeczu Słowacja-Izrael, decydujący mecz tej pary rozegrany zostanie 15 marca 2024, a lepsza drużyna będzie bezpośrednim rywalem Biało-Czerwonych w eliminacjach do MŚ 2025.

– Naszym nadrzędnym celem jako reprezentacji jest dziś gra na wszystkich głównych imprezach, dlatego majowy mecz w ERGO ARENIE będzie dla nas arcyważny – tłumaczy selekcjoner Marcin Lijewski.

Świat w piłce ręcznej bardzo się zmienia, podział na zespoły z absolutnego topu i średniaków coraz mocniej się zaciera, czego dowodem jest choćby dyspozycja Wysp Owczych przy okazji ostatniego EURO.

Reprezentacja Izraela oparta jest na grupie młodzieżowej, która z powodzeniem rywalizowała ostatnio w juniorskich turniejach, Słowaków znamy bardzo dobrze, graliśmy z nimi sparing w styczniu – mają hiszpańskiego trenera i kilku doświadczonych, występujących w Hiszpanii zawodników.

Niezależnie od tego, na którego rywala trafimy w ERGO ARENIE – zanosi się na szybkie, mocne starcie – zapowiada trener.

Po historycznych wygranych w Gdańsku nad reprezentacjami Szwecji i Niemiec czy wywalczonym nad Zatoką awansem na Igrzyska Olimpijskie w Rio De Janeiro, czas na napisanie zupełnie nowej historii pod wodzą dawnych legend.

Razem z reprezentacją polskich szczypiornistów stwórzmy w ERGO ARENIE kolejne sportowe święto!

Bilety: https://www.eventim.pl/artist/kwalifikacje-do-mistrzostw-swiata/?affiliate=ERA

  • Kategoria I – 80pln
  • Kategoria II – 60pln
  • Kategoria III – 40pln
  • Grupy zorganizowane – 15 pln*
*Grupy zorganizowane 

(dzieci i młodzież szkolna do 18 lat) przy zamówieniu minimum 10szt. (na każdych 10 osób przypada jeden bilet bezpłatny dla opiekuna). Zamówienia przyjmowane będą na adres: zamowieniagrupowe@eventim.pl.

Osoby niepełnosprawne

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilet w cenie 40 pln (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna).

Dzieci do lat 3

Wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

Patronami medialnymi meczu są portal Trójmiasto.pl i Radio Gdańsk.

Szczegóły

Data:
9 maja
Godzina:
18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Eventim
Phone
22 591 83 83
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland