Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kwiat Jabłoni Ergo Arena Sopot Gdańsk

12 listopada, 2023 @ 20:00

Kwiat Jabłoni Ergo Arena Sopot Gdańsk

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Jak dotąd mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe” z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, kolejny album „Mogło być nic” z 2021 r. zadebiutował na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokrył się platyną.

W 2022 roku we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego powstała płyta „Kwiat Jabłoni i goście: Wolne Serca” zawierająca 10 coverów, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności.

Zespół w 2022 roku tworzył również wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra.

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Zespół współpracował m.in. z T. Love, Ralphem Kaminskim, Julią Pietruchą, Miuoshem czy sanah.

Ostatnie nagranie to współpraca ze Skubasem w utworze „Zaraz się zacznie” o skutkach konsumpcjonizmu i egoistycznej chęci posiadania.

Kochani, następnej jesieni odbędzie się nasza jedyna trasa w Polsce w 2023. Szykujemy dla Was trzeci album i bardzo chcemy, żebyście mogli usłyszeć go na żywo. To będą nasze pierwsze koncerty w halach – w liście do fanów piszą Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Jedyny koncert w Trójmieście w Ergo Arenie.

Regulamin Imprezy dostępny jest na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Bilety tutaj

lub tutaj

Szczegóły

Data:
12 listopada, 2023
Godzina:
20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/kwiat-jabloni/#bilety

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland
+ Google Map