Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Marek Dyjak – kameralny koncert w Teatrze BOTO w Sopocie

8 grudnia, 2023 @ 20:00

Marek Dyjak / kameralny koncert w Teatrze BOTO Sopot

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie z muzyką, które będziecie wspominać długie lata – Marek Dyjak w Sopocie. Przeżyjcie z nami ten wyjątkowy wieczór, podczas którego artysta zaprezentuje swoje największe przeboje oraz nowe kompozycje, określane mianem Nowy Dyjak.

Nasze miejsce koncertowe to unikatowa przestrzeń, w której każdy detal tworzy niepowtarzalną atmosferę, a bliskość sceny i niewielka widownia pozwala wręcz dotknąć muzyki w bardzo intymnej atmosferze.

Zachęcamy do szybkiego zakupu biletów, gdyż ilość miejsc jest bardzo ograniczona!

Bilety w cenie 169 zł dostępne są online oraz w naszej barotece.

Podczas koncertu oferujemy możliwość skosztowania wyselekcjonowanych trunków z naszej baroteki, zarówno alkoholowych, jak i bezalkoholowych.

—————————————–
Nowy Dyjak.

Marek Dyjak głos absolutnie fenomenalny. Spiżowy, szeroki i ciężki jakby Dzwon Zygmunta miał za patrona. Przy tym ma niepowtarzalną chrypę, ten głos, intrygującą. Coś jakby bulgot siarki piekielnej we młynie do skalnego kruszywa. W dodatku zawsze rozbrzmiewa w temperaturze wrzenia. Idealnie nadaje się do śpiewania piosenek dramatycznych. Oczyszczających w myśl pojęcia „Katharsis” Ten atut już został po wielekroć wykorzystany.

 

Ostatnio nastąpiły pozytywne zmiany w życiu prywatnym Marka Dyjaka. W związku z tym artysta proponuje widowni „Nowego Dyjaka”, który wzbogaci swój wizerunek o piosenki pogodne, przywołujące również dobre strony życia człowieczego. Będzie to nieco kontrastujące przedsięwzięcie z dotychczasowym dorobkiem wokalisty ale z wielką korzyścią dla widzów.

 

Dyjakowi można zaufać, gdyż oprócz talentu do śpiewania i charyzmy ma jeszcze zdolność dobierania odpowiedniego repertuaru, i w tym względzie nigdy się nie pomylił. Otwórzmy się na nowe w Dyjaku, a on odnowi nas swą odnową.

Szczegóły

Data:
8 grudnia, 2023
Godzina:
20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Teatr BOTO
Phone
668 426 664
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Teatr BOTO
Bohaterów Monte Cassino 54B
Sopot,Poland
Phone
668 426 664