Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mrozu „Wszystko było po coś” – koncert w Ergo Arenie

15 marca @ 20:00

Mrozu "Wszystko było po coś" - koncert w Ergo Arenie
Już wiosną Mrozu zaprasza na cztery koncerty trasy koncertowej „Wszystko było po coś”, która wieńczy promocję albumu Złote Bloki i jest okazją do świętowania 15-lecia na scenie.
Laureat pięciu Fryderyków, współautor przeboju Supermoce i jeden z liderów Męskie Granie Orkiestra 2023 wyrusza w halową trasę koncertową!
W przebojowym singlu Złoto Mrozu śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Między marcem i kwietniem 2024 roku muzyk zagra w Trójmieście, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Katowicach i dwukrotnie w Warszawie. Podczas koncertów nie zabraknie przebojów z wydanej w 2022 roku płyty Złote Bloki, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków i uzyskała status Platynowej Płyty.
Od wydania albumu Mrozu intensywnie koncertuje. Zaczęło się od wyprzedanych koncertów w klubach, występach m.in. na Letnich Brzmieniach 2022, a latem tego roku można go było podziwiać w roli jednego z liderów Męskie Granie Orkiestra oraz ponownie na koncertach festiwalowej trasy Santander Letnie Brzmienia.
Jesienią muzyk gra bez prądu w ramach MTV Unplugged, a na wiosnę szykuje widowiskowe koncerty halowe.
Jak świętować 15 lat na scenie, to tylko z fanami na koncertach! Ta trasa jest także pożegnaniem z publicznością – przed dłuższą przerwą koncertową. Artysta w przyszłym roku wchodzi do studia nagraniowego, by tworzyć nową muzykę i te sześć, wyjątkowych koncertów będzie jedną z niewielu okazji, by usłyszeć jego twórczość na żywo.
Kto choć raz słyszał Mroza i jego zespół na żywo ten wie, że zapowiada się na niesłychanie energetyczne, pełne tańca i pozytywnych emocji show.
Mrozu nie zamierza podsumowywać swoich 15 lat na scenie w samotności. Na każdym z koncertów można spodziewać się znakomitych gości, z którymi Artysta miał okazję zderzyć się w trakcie swojej kariery – na scenie czy w studio.
Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production i Kayax. Patronem medialnym jest RMF FM. Partnerem Eventim. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Organizator informuje, że ze względu na wymogi produkcyjne zaplanowany na 2 marca 2024 roku koncert MROZA w Gdyni został przeniesiony do gdańsko-sopockiej ERGO ARENY i odbędzie się 15 marca 2024 roku.
↘️ Posiadaczy biletów na pierwotną datę koncertu prosimy o sprawdzanie skrzynek e-mail. Do końca grudnia zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące relokacji. Prosimy o zapoznanie się z nimi i zjawienie się na miejscu wydarzenia z nowym, poprawnym biletem wstępu.

Na każdym etapie klienci mogą się kontaktować z bileterią Eventim pod mailem info@eventim.pl lub tel: 22 591 83 83. 🎫 Od piątku, 8.12.2023 godz. 16.00, w sprzedaży są dodatkowe bilety stojące na płytę, w najbliższym czasie poinformujemy o dostępności biletów na trybuny (miejsca siedzące).

Bilety

Szczegóły

Data:
15 marca
Godzina:
20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Eventim
Phone
22 591 83 83
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena
Plac Dwóch Miast 1
Sopot,Poland