Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Polsat SuperHit Festiwal 2024 – Sopot Opera Leśna

24 maja @ 19:30 - 22:30

Polsat SuperHit Festiwal 2024 - Sopot Opera Leśna

Gwiazdy Polsat SuperHit Festiwal 2024
24 i 25 maja w Sopocie w Operze Leśnej znowu będzie rozbrzmiewać polska muzyka! Na scenie wystąpią wykonawcy, którzy w ubiegłym roku sprzedali najwięcej płyt oraz ci, których przeboje królowały we wszystkich rozgłośniach radiowych, wśród nich: Doda, Smolasty, Blanka, Margaret, Lanberry&Tribbs, Dawid Kwiatkowski, Roxie Węgiel i inni wspaniali artyści.

Wspólne świętowanie
Podczas festiwalu nie zabraknie również niezwykłych jubileuszy pełnych emocji oraz wzruszających duetów. W tym roku w Sopocie świętować będzie między innymi Golec uOrkiestra. Z braćmi „na góralską nutę” zaśpiewa zaskakująca plejada gości: Kuba Badach, Cleo, Enej, Gromee i inni. Do tego celebracja „Dwudziestki” króla disco Danzela. W kolejnym jubileuszu piosenki Majki Jeżowskiej, które kochają dzieci od 5 do 105 lat – w specjalnym rockowym wykonaniu. Wielkim wydarzeniem będzie także jubileusz 30-lecia na scenie Andrzeja Piasecznego.

Gwiazdy Polsatu
Na widzów czeka także sentymentalna podróż w przeszłość – specjalna część koncertu poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich Ania Dąbrowska, zespół Zakopower, Kuba Badach czy Enej, który rozpoczął swoją karierę dzięki zwycięstwu w programie „Tylko muzyka. Must be the music”.

Klasyka na nowo
To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert „Wodecki Twist” z udziałem najmłodszej generacji artystów. Wśród nich m.in. Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz. Fani mogli podziwiać to widowisko w Krakowie podczas Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy Męskie Granie, a widzowie Polsatu obejrzą ten wyjątkowy koncert na żywo w sobotę 25 maja.

Bilety na Polsat SuperHit Festiwal 2024: https://biletyna.pl/festiwal/Polsat-SuperHit-Festiwal

Szczegóły

Data:
24 maja
Godzina:
19:30 - 22:30
Seria:
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Opera Leśna
ul. Moniuszki 12
Sopot,Poland