Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„W głąb mojej Australii” – spotkanie autorskie z Karoliną Balewską w Sopotece

20 grudnia, 2023 @ 18:00

"W głąb mojej Australii" - spotkanie autorskie z Karoliną Balewską w Sopotece
Po tym, jak we wrześniu ubiegłego roku mieliśmy okazję poznać autorkę książki „Droga do mojej Australii”, tym razem spotkamy się z Karoliną Balewską za sprawą promocji jej drugiej książki – „W głąb mojej Australii”.
Autorka opisuje w niej Australię z perspektywy kilkunastoletniej emigracji, bardziej doświadczona o lata, które w niej przeżyła. A także z perspektywy rodzica, gdzie przybliża czytelnikom miejsca w Australii, które można i warto doświadczać razem z dziećmi.
Jeżeli tak jak my, również jesteś ciekawy interesujących przygód z Australii i chcesz posłuchać o australijskiej codzienności, zapraszamy na spotkanie z Karoliną Balewską.
Więcej o gościni spotkania można się dowiedzieć z jej bloga podróżniczego: https://mojaustralia.com/
Na spotkanie wokół książki „W głąb mojej Australii” zapraszamy 20 grudnia o godzinie 18:00 do Sopoteki przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14.
O książce:
„W głąb mojej Australii” to zbiór myśli, notatek z pamiętników oraz wpisów z bloga. W książce opisuję Australię widzianą moimi oczami i opieram się na własnych doświadczeniach z życia w Brisbane oraz podróży po kraju. Książka została również napisana z perspektywy osoby przebywającej od kilku lat na emigracji oraz z perspektywy rodzica, a nie – jak w przypadku pierwszej książki – młodej dziewczyny, która dopiero poznawała Australię i układała sobie życie od nowa. Dzięki tej książce czytelnik choć na chwilę przeniesie w piękne miejsca w Australii, np. w australijskie tropiki, na wyspę Rottnest czy Uluru.
Karolina Balewska – gdańszczanka, która od kilkunastu lat mieszka w tropikalnym Brisbane, Australii. Karolina jest autorką bloga Moja Australia i świat oraz dwóch książek „Droga do mojej Australii” oraz „W głąb mojej Australii”.

Szczegóły

Data:
20 grudnia, 2023
Godzina:
18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Sopoteka
Phone
500 663 485
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Sopoteka
ul. Tadeusza Kościuszki 14
Sopot,Poland
Phone
500 663 485