Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WINDSURFING – ZAPRASZAMY NA 45. PUCHAR PREZYDENTA SOPOTU!

7 czerwca @ 00:00 - 9 czerwca @ 00:00

WINDSURFING - ZAPRASZAMY NA 45. PUCHAR PREZYDENTA SOPOTU!

Windsurfing w dniach 7–9 czerwca w Sopocie odbędzie się 45. edycja regat Pucharu Prezydenta Sopotu, najstarszych w Polsce cyklicznych windsurfingowych regat rozgrywanych na akwenie morskim. Organizatorem regat jest Sopocki Klub Żeglarski ERGO Hestia Sopot.

 

Piotr Oleksiak, organizator regat, mówi: „Chcielibyśmy, aby te kultowe już regaty wciąż się rozwijały i były atrakcyjne dla wszystkich, którzy w Sopocie wystartują.”

W tym roku spodziewamy się około 150 zawodników z całej Polski, którzy będą rywalizować w klasach Techno 293, Formula Kite Open, iQFOiL Youth and Junior, Formula Windsurfing Foil, Wing Race, Raceboard oraz Open Skiff. To wyjątkowe wydarzenie przyciąga zarówno doświadczonych zawodników, jak i młodych adeptów windsurfingu, gwarantując wysoki poziom sportowej rywalizacji i niezapomniane emocje.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć najlepszych windsurferów w akcji i poczuć niezapomnianą atmosferę rywalizacji na sopockim morzu! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych i kibiców do Sopotu na ten niezwykły spektakl sportowy.

Strona regat:

http://pps.skz.sopot.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-45-puchar-prezydenta-sopotu?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1kMDXPJ-jV0i34NzkgK51f5ytqcYVwJ3pkB65nziLzTnRZq5mptSDnI1Q_aem_AREPfmObEHszIDg8BskjgH5OmFsZuBARf1Ey9iUPpmisHosauH95uLH0JqSFYo0TYUJZzTfN7IwiRLJU-ia1CYAI

Szczegóły

Początek:
7 czerwca @ 00:00
Koniec:
9 czerwca @ 00:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Sopocki Klub Żeglarski
Phone
+48 58 555 72 00

Miejsce wydarzenia

Sopocki Klub Żeglarski
Hestii 3
Sopot,Poland