Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Seria wydarzeń Seria wydarzeń: Wyścigi konne Hipodrom Sopot 2024

Wyścigi konne Hipodrom Sopot 2024

13 lipca @ 15:00 - 14 lipca @ 19:00

Wyścigi konne Hipodrom Sopot 2024
Wyścigi konne organizowane w Sopocie to jedyna w swoim rodzaju impreza, której wakacyjny, nadmorski charakter powoduje, że w lipcu na Hipodrom ściągają prawdziwe tłumy.
Emocje są ogromne i choć gonitwy trwają bardzo krótko, to każdy widz z uwagą śledzi sytuację na torze. Czasami bowiem wystarczy sekunda, by przesądzić o zwycięstwie tego lub innego wierzchowca.
Sopockie gonitwy mają charakter płaski, co oznacza, że konie mają tu do pokonania ustalony dystans, nie muszą natomiast pokonywać żadnych przeszkód. Oddzielnie odbywają się gonitwy koni pełnej krwi angielskiej i gonitwy koni czystej krwi arabskiej. Od kilku lat dodatkowo w Sopocie rozgrywane są gonitwy kłusaków francuskich w sulkach. Konie pobiegną tradycyjnie w godzinach popołudniowych, od 15.00.
Sopockie wyścigi to, jak zawsze, wydarzenie o charakterze rodzinnym. Organizatorzy również w tym roku przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji, wśród których najważniejszą jest konkurs kapeluszy.
Sport wyścigowy dawniej był domeną elit, doskonałym pretekstem do licznych spotkań na gruncie towarzyskim. W Sopocie była to jedna z najpopularniejszych rozrywek kuracjuszy, którzy przybywali tu latem z całej Europy.
Bilety:
Przedsprzedaż online: 20 PLN bilet jednodniowy, 30 PLN bilet weekendowy
Sprzedaż online oraz w kasach w dniach 13-17.07.2024: 40 PLN bilet jednodniowy, 60 PLN bilet weekendowy
Bilety można zakupić online na stronie:
https://www.eventim.pl/…/wyscigi-konne-sopot-2024-3685471/
Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów w celu uniknięcia kolejek przed wejściem.

Miejsce wydarzenia

Hipodrom Sopot
ul. Polna 1
Sopot,Poland