Akademia Jazdy Konnej Agata Przybysz na sopockim Hipodromie

Akademia Jazdy Konnej Agata Przybysz – Hipodrom Sopot

Nasza Akademia zaprasza na jazdę konną na każdym poziomie zaawansowania, przyjmujemy konie w trening a także oferujemy pomoc w kupnie/sprzedaży koni.

Fascynacja końmi towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Pierwsze spotkanie w siodle spowodowało, że od tamtej chwili przyszłość pisała swój scenariusz zawsze z końmi w tle. Determinacja, upór i pewnie odrobinę łut szczęścia pozwoliły mi urzeczywistnić marzenia o startach na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych Hipodromach. Byłam członkiem kadry narodowej w Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Posiadam I klasę sportową w WKKW uprawniająca mnie do startów na dowolnym szczeblu zawodów.

Wierzę, że Akademia Jazdy Konnej okaże się dla miłośników koni miejscem szczególnym. Przekazuję całą swoją wiedzę i umiejętności z pasją i zaangażowaniem, a posiadane doświadczenie pozwala na właściwy dobór koni do jeźdźców. Jazdy konnej nie da się opowiedzieć – to trzeba poczuć, dlatego też serdecznie zapraszam wszystkich do Akademii Jazdy Konnej.

Dokładamy wszelkich starań, by prowadzone przez nas zajęcia były ciekawe i przede wszystkim bezpieczne. Posiadamy doświadczone, spokojne wierzchowce, na grzbiecie których początkujący mogą złapać pierwszą równowagę, poczuć się swobodnie i zobaczyć świat z wysokości siodła.

Bardziej doświadczeni jeźdźcy, doskonaląc swoje nabyte już umiejętności, mają szanse reprezentować Akademię Jazdy Konnej na zawodach regionalnych w skokach i ujeżdżeniu, które regularnie organizowane są na Sopockim Hipodromie.

Zapraszamy na zajęcia!

Strefa malucha

Dla najmłodszych oferujemy zajęcia w formie gier i zabaw. Najmłodsi mają szanse zobaczyć świat z wysokości końskiego grzbietu, oswoić się z ruchem konia i spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Jest to wstęp do późniejszych jazd na lonży.

Nauka jazdy konnej na lonży

Pierwszy etap wtajemniczenia jeździeckiego. Na lonży uczymy się równowagi w siodle, kształtując swój dosiad, trzymania wodzy oraz wykonujemy różne ćwiczenia pomagające się rozluźnić i poczuć swobodnie na końskim grzbiecie.

Samodzielne jazdy na placu

Kolejnym etapem jest samodzielna jazda na placu – indywidualnie lub w grupie. Treningi mogą mieć charakter sportowy (dla bardziej zaawansowanych) lub czysto rekreacyjny. Wszędzie zapewniamy wysoki poziom nauczania i doświadczone, spokojne konie.

Posiadamy uprawnienia nadawane przez Polski Związek Jeździecki.

Mieścimy się na Sopockim Hipodromie, w stajni J.
ul. Polna 1, 81-450 Sopot
http://www.agataprzybysz.pl/
tel. +48 506 644 583
agataprzybysz7@wp.pl

Informacje i zdjęcia należą do właściciela Akademii.