Villa Baltica - hotel tuż obok przystani rybackiej w Sopocie

Villa Baltica – hotel tuż obok przystani rybackiej w Sopocie

Witamy w Hotelu Villa Baltica, położonym tuż przy plaży oraz przystani rybackiej w Sopocie, w uroczej, cichej, zabytkowej dzielnicy miasta – Karlikowo. Nasz Hotel wyróżnia kameralna, rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do potrzeb naszych gości.

Państwa zadowolenie to nasza satysfakcja

Zapraszamy na pobyty indywidualne, grupowe, imprezy okolicznościowe oraz pobyty z pakietami zabiegów Spa.

Naszym gościom oferujemy noclegi w Sopocie w komfortowych warunkach a śniadania oraz dania serwowane w restauracji Villa Baltica zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Z okien hotelu rozpościera się widok na okoliczne drzewa i ogrody, z pokoi zlokalizowanych na najwyższych pięter widać morze. Warunki do wypoczynku w Sopocie znajdą u nas wszyscy. I ci, którzy lubią leniuchować na plaży, a potem zajadać się smakowitymi rybami prosto z patelni. I ci, którzy lubią aktywność nawet w upalny dzień.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane, posiadają bezprzewodowe łącze internetowe, telewizor, telefony oraz zamki magnetyczne. Starannie dobrane elementy wystroju łączą elegancję, komfort i tradycję z najnowszymi trendami.

Konferencje w Sopocie

Jeżeli poszukują Państwo odpowiedniego miejsca na organizację konferencji, szkolenia, pokazu, spotkania biznesowego lub imprezy integracyjnej w komfortowych warunkach, sprzyjającej atmosferze, a do tego nad samym morzem to Hotel Villa Baltica jest idealnym partnerem do współpracy.

Atrakcje dla dzieci

Szukając miejsca na spędzenie rodzinnych wakacji, na pierwszym miejscu stawiamy dzieci, chcąc zapewnić im ciekawe atrakcje w przyjaznej atmosferze. W hotelu Villa Baltica dbamy o naszych najmłodszych gości. Znajdą Państwo u nas wiele udogodnień dla dzieci, a nasza oferta dla małych pociech jest stale poszerzana.

Restauracja

Restauracja Baltica położona jest tuż przy samej plaży i przystani rybackiej w Sopocie. W godzinach 7.00-11.00 w tygodniu oraz w weekendy od 8.00 do 11.00 w naszej restauracji w Sopocie serwowane są przepyszne śniadania w formie bufetu. Od 12.00-20.00 serwowane są dania z karty menu.

ul. Emilii Plater 1, 81-777 Sopot
telefon: +48 58 555 28 00
https://villabaltica.com/strona-glowna/
e-mail: hotel@villabaltica.com

Informacje i zdjęcia należą do właściciela hotelu.