Bulaj Sopot

Bulaj – restauracja na plaży z kuchnią polską

Bulaj to restauracja na plaży przy parku Północnym – to idealne miejsce aby spokojnie delektować się widokiem na zatokę i wsłuchiwać w szum fal.

Skromny marynistyczny wygląd nie odciąga uwagi od rzeczy które są najważniejsze: pięknej okolicy, potraw i doskonałych win. Autorem tych drugich jest Artur Moroz, który z regionu czerpie to co najlepsze.

Na kartę dań składają się nie tylko ryby z Bałtyku i słodkowodne ale również gęsina, jagnięcina z Kaszub i inne dobra okolicznych lasów wód oraz gospodarstw. Również liczne wyjazdy i inspiracje z całego świata widać w daniach serwowanych w Restauracji.

Menu komponowane jest z sezonowych i lokalnych produktów według autorskich przepisów w oparciu o ideę Slow Food.
Nasze dania przygotowane są ze starannie wyselekcjonowanych produktów o najwyższej jakości i każdego dnia posiadamy w swojej ofercie specjały spoza karty.

Organizujemy kameralne spotkania rodzinne oraz imprezy firmowe na kilkaset osób. Zapewniamy zróżnicowane menu, z którego każdy z gości znajdzie coś dla siebie.

Rozwijamy swoją działalność cateringową, zarówno w swojej siedzibie w trójmieście, jak i na terenie całego kraju oraz za granicą.

Wielokrotnie gotowaliśmy podczas prestiżowych uroczystości i przedsięwzięć, organizowanych przez polskie władze, instytucje, organizacje biznesowe i podmioty gospodarcze, między innymi: w Pałacu Prezydenckim dla korpusu dyplomatycznego akredytowanego w Polsce, w Parlamencie Europejskim w Brukseli, w Paryżu, Kolonii, Londynie, Izraelu, Chicago, Hanoi i Ho Chi Minh, Tokio i w Pretorii.

Artyści z najwyższej półki światowej, politycy, wielki biznes wymagają czasem specjalnej obsługi.
Tak było na przykład w przypadku Stinga, jego zespołu i ekipy, których gościliśmy w Toruniu.

Al. F. Mamuszki 14, 81-718 Sopot
tel. 668 361 361
email: biuro@bulaj.pl
https://bulaj.pl/

Materiały i informacje należą do właściciela lokalu.